fbpx
MENU


Bastek Czernek – fotograf mody. Pochodzi z Bestwiny, gdzie rozpoczęła się jego przygoda z fotografią. Absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych. Na początku kariery zbierał doświadczenie u boku znanych polskich mistrzów fotografii m.in. Marcina Tyszki czy Szymona Szcześniaka.
W swej pracy nieustannie poszukuje nowych możliwości i wyzwań. Lubi pracować z najlepszymi, przykłada uwagę do najmniejszych detali. Ma na koncie wiele wyróżnień i nagród, kilka indywidualnych wystaw, a także udziałów w dużych festiwalach fotograficznych, takich jak Cracow Fashion Week. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.
Fotografował m.in. Basię Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Julię Kamińską, Marcina Cejrowskiego, Kamilę Szczawińską, Piotra Najsztuba, Adę Fijał, Dawida Czupryńskiego, Edytę Herbuś, Stefana Pawłowskiego, Justynę Steczkowską, Bartosza Węglarczyka, Olgę Kalicką, Sandrę Herbich, Agnieszkę Mrozińską, Joannę Moro, Urszulę Dębską, Larę Gessler, Agnieszkę Kawiorską, Izabelę Trojanowską, Kamilę Kamińską, Agnieszkę Kaczorowską, Karolinę Gilon, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, Marię Niklińską czy Osi Ugonoh.


Alex Caprice – projektant mody, kreator wizerunku. Właściciel marki AC TAILOR by Alex Caprice. Ubiera takie osoby jak Rafał Szatan, Mateusz Damięcki, Dawid Czupryński, Marek Kaliszuk czy Pascal Litwin. Prywatnie narzeczony aktorki Agnieszki Mrozińskiej.


Kamila Kamińska – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, pedagog. Absolwentka PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi, laureatka Złotych Lwów za profesjonalny debiut aktorski 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za rolę Ewy w filmie „Najlepszy” w reż. Łukasza Palkowskiego. Współpracuje z Teatrem Wielkim w Warszawie, Teatrem Kropka Theatre, Teatrem Katarynka. Zdobywczyni Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Monodramów w UB, Mongolia, za „Kobiety Karamazow” w reż. Jolanty Juszkiewicz. Na małym ekranie możemy ją oglądać w serialach „Barwy szczęścia”, „Diagnoza” oraz „Zakochani po uszy”. W marcu 2019 roku odbędzie się premiera międzynarodowej produkcji „Miłość i Miłosierdzie”, w której wcieliła się w rolę główną św. s. Faustyny Kowalskiej. Absolwentka pedagogiki na APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi warsztaty z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.


Agnieszka Mrozińska – polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa.
Wokalistka, tancerka oraz producentka filmowa i telewizyjna. Przez 11 lat  była związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie. Gościnnie aktorka teatru Muzycznego w Gliwicach. Szerokiej widowni znana z popularnego serialu telewizyjnego „Barwy szczęścia”, gdzie wciela się w postać Marioli Kłos oraz seriali „Na dobre i na złe”, „Belfer”, „Ojciec Mateusz”, „Za marzenia”, „Na Wspólnej” i „Niania”. Ponadto zagrała w wielu filmach fabularnych, w tym m.in. „Labirynt świadomości”, „Słaba płeć” i „Disco polo”, a także spektaklach teatralnych i musicalach, takich jak: „Mamma Mia”, „Jaś i Małgosia”, „Deszczowa Piosenka”, „Les Misérables”, „Upiór w operze”, „Koty” i „High School Musical”.
Jej wyjątkowe możliwości głosowe usłyszeć możemy w rolach dubbingowych w kilkudziesięciu produkcjach animowanych i fabularnych, a w szczególności.: „Hotel Transylwania” – Mavis, kucyk Rainbow Dash w serii „My Little Ponny”, Violetta w hicie kinowym „Tini – nowe życie Violetty” i telewizyjnym „Violetta”, „Sekretne życie zwierzaków domowych”, „Pinokio”, „Moja niania jest wampirem”, „Agi Bagi”, „Scooby Doo”, „Słoneczna Sonny”, „Program ochrony Księżniczek” i „Oktonauci”. Swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne, przekazuje podczas licznych warsztatów, które prowadzi zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.
Do najpopularniejszych należą zajęcia w Akademi Estradowej „Fame” oraz prowadzone wspólnie z aktorką Kamilą Kamińską warsztaty oparte na metodzie Stephena Booka. Bardzo chętnie włącza się w akcje charytatywne, kampanie pomocowe i inicjatywy społeczne. Prywatnie kochająca mama cudownej, 6-letniej Nadii.