fbpx
MENU

ARTYŚCI „SZTOSU”

BASTEK CZERNEK – Fotograf
Specjalizuje się w fotografii mody, gwiazd, sesjach kobiecych, stroje kąpielowe, bielizna, ciążowe, prywatne, lifestyle.
Doświadczenie zbierał u boku znanych polskich mistrzów fotografii m.in. Marcina Tyszki czy Szymona Szcześniaka.
Absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych.
Portfolio: www.bastekczernek.com
Instagram: @bastekczernek @bastekczernek_portfolio
Kontakt: +48 660 944 066

MARCEL ZABORSKI – Fotograf
Specjalizuje się w fotografii kobiecej, biznesowej i ślubnej. Fotograf z kilkunastoletnim doświadczeniem.
Od pracy na planie odpoczywa projektując strony internetowe.
Portfolio: www.fotosekunda.pl
Instagram: @marcelzaborski.fotografia
Kontakt: +48 791 520 095

ANNA NECHAIEVA – Fotograf
Specjalizuje się w sesjach prywatnych, komercyjnych, fashion, polaroidach. Dziennikarka z wykształcenia — artysta w sercu.
„Less is more”. Because the beauty comes from within.
Portfolio: www.annanechaieva.com
Instagram: @hannavisuals
Kontakt: +48 576 705 945

ARTUR ZAWADZKI – Fotoreporter
10-letnie doświadczenie w fotografii studyjnej, eventowej i biznesowej. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Olga Borys, Piotr Majchrzak, Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Radwan, Agnieszka Mrozińska, Kamila Kamińska. Aktualnie współpracuje przy realizacji eventów dla Hali Koszyki. Oprócz sesji zdjęciowych oferuje wynajem sprzętu studyjnego.
Portfolio: www.artfotografia.com.pl
Instagram: @artfotografia.com.pl
Kontakt: +48 608 034 449

ANETA JASIONOWICZ-KAJZER – Make-Up Artist
Makijaż to moja pasja, dzięki której spełniam się zawodowo. Ukończyłam warszawską szkołę makijażu Make Up Star.
Perfekcja i profesjonalizm motywują mnie do działania i dzięki nim stale dokształcam się na warsztatach i profesjonalnych kursach. Uwielbiam pracować przy sesjach zdjęciowych. Moim konikiem są makijaże artystyczne, które pozwalają mi na pracę poza schematami i kreatywnie pobudzają moją wyobraźnię. W ostatnim roku poszerzyłam swoją działalność o warsztaty z makijażu, które prowadzę dla klientów indywidualnych.
Portfolio: www.ajkstudio.com.pl/
Instagram: @anetajkajzer_makeup_artist
Facebook: @AnetaKajzerMakeUpArtist
Kontakt: +48 501 460 707

MONIKA KOZANECKA – Make-Up Artist
Miłość i pasja, do makijażu i piękna!
Make-up to nie tylko dobieranie odpowiednich kolorów czy kosmetyków, to poznawanie oczekiwań oraz charakteru drugiej osoby, tak aby makijaż nie był maską, ale podkreśleniem tego, co jest atrakcyjne w każdej kobiecie.
Instagram: @Makeup.monii
Facebook: @Monika_Kozanecka
Kontakt: +48 730 462 665

KLAUDIA ŁUKASIK – Make Up & Brows 
Dyplomowana wizażystka oraz fotograf z zawodu. Sesje zdjęciowe to coś co ją napędza do działania i daje dużo pozytywnej energii. Uwielbia makijaże artystyczne, które przełamują ramy rzeczywistości, ale również makijaże upiększające, które dopasowuje do danej osoby, by to ona czuła się w nim wyjątkowo. Miała okazje współpracować przy projekcie dla agencji Powerspeech – agencji mówców. Malowała m.in. Beatę Sadowską, Olgę Kordys Kozierowską, Mateusza Kusznierewicza, Tatianę Midniewicz- Puacz, Adama Sztabę, Radka Kotarskiego i wiele innych. Jej trzecią pasją jest również profesjonalna stylizacja brwi. Prowadzi również szkolenia z makijażu profesjonalnego oraz stylizacji brwi. 
Instagram: @klaudiamakeup.artist_brows 
Facebook: KlaudiaŁukasikMakeUpArtist 
Kontakt: +48 884 772 242 

ILONA STĘPIEŃ – Make Up Artist, kosmetolog, technik farmaceuta.
Odpowiedni make-up, to właściwe połączenie oczekiwań klientów, prawidłowy dobór kolorów oraz najlepszych dla danej cery kosmetyków. Kocha to, co robi, bo uwielbia ludzi i odnajdywanie  piękna w każdym z nas. Dzięki zdobytemu wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowemu, pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak również produkcjami fotograficznymi i filmowymi oraz przedstawicielami szeroko pojętego show biznesu. Miała przyjemność stworzyć makijaże do sesji zdjęciowych m. in. aktorki Eweliny Ruckgaber, szablistki Angeliki Wątor, top modelki Karoliny Muller, top modela Kamila Nizińskiego, aktora Dawida Czupryńskiego, aktora Sławomira Dolińca, aktora Łukasza Strzałki. W pracy stawia na profesjonalizm, sprawdzone najwyższej jakości produkty, przyjazną atmosferę i oszałamiający efekt końcowy. 
Instagram: @st_ilo 
Facebook: IlonaStępieńCosmetology&Visage 
Kontakt: +48 506 959 672

KRYSTIAN ZAWADA – to młody przedsiębiorca oraz artysta, który ma 11 lat doświadczenia w branży płytkarskiej oraz artystyczną duszę. Na co dzień zajmuje się budownictwem, projektowaniem modowym, makijażem oraz stylizacją. Wykonywał makijaże wielu znanym osobą TV. Prowadzi od kilku lat własna działalność płytkarską u boku swego ojca, który czynnie prowadzi od roku 1997 po dzień dziś. Jest również wielkim pasjonatem i miłośnikiem egzotycznych roślin i ogrodów. Twórca egzotycznego miejsca gdzie dzieli się pasją z innymi. Od 2020r jest związany z Polska Akademią Mody, jako członek rady programowej został wyróżniony: Statuetką TOP MODA Marka na Topie i Złotą odznaka PAM Polskiej Akademii Mody za zasługi promowaniu ponadczasowych wartości mody i stylu życia.
Kontakt: +48 783 478 230
YouTube: KRYSTIAN ZAWADA ARTIST
Facebook: Krystian Zawada Make-Up & Styling
www.wynajecieogroduegzotycznego.com